Czy oczyszczacz powietrza eliminuje wirusy i grzyby?

Zdrowie

Oczyszczacz powietrza już dawno przestał być postrzegany jako ciekawostka – urządzenie dla pasjonatów technologii. Dziś nikogo nie dziwi widok urządzenia w naszych mieszkaniach czy biurach. Użytkownicy przekonali się, że odpowiednio wybrany oczyszczacz powietrza pozwala zadbać o zdrowie i samopoczucie powodując, że oddychamy czystym powietrzem.

 

Gotowość w walce z wirusami i grzybami

Czyste powietrze pozwala nam ograniczyć szansę na zachorowanie czy reakcje alergiczne naszego organizmu. Oczyszczacz powietrza doskonale radzi sobie z wieloma niepożądanymi cząstkami takimi jak bakterie wirusy, grzyby, alergeny, pleśń czy mikro kurz. Urządzenia po które powinniśmy sięgać charakteryzują się  umiejętnością usuwania cząsteczek SMOGu PM10 , PM 2,5 przy wielkości cząstek poniżej 0.1 µm,

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Poszukując odpowiedniego sprzętu np. w Internecie możemy spotkać mnóstwo firm, które widząc popyt na tego typu urządzenia postanowiły wypuścić własne wersję oczyszczaczy powietrza. Oczywiście nie każde urządzenie jest skuteczne, dlatego rozglądając się za odpowiednim urządzeniem sprawdźmy opinie na ich temat i decydujmy się na firmy, które mają już doświadczenie w produkcji oczyszczaczy powietrza.

Sprawdź specyfikację oraz funkcje

Szukając odpowiedniego urządzenia poza samymi opiniami i recenzjami zwróćmy uwagę na wielkość pomieszczenia, które oczyszczacz na oczyszczacz powietrza. Porównajmy wydajność urządzeń i wybierzmy te, które będzie s tanie przefiltrować powietrze na wymaganej przez nas powierzchni. Naturalnym jest, że oczyszczacz powietrza świetnie sprawujący się w biurze nie będzie tak efektywny w hali magazynowej. Dodatkowo zwróćmy uwagę na wszystkie funkcję urządzenia oraz poziom emisji hałasu.

Postaw na szwedzką jakość

Zachęcamy do zapoznania się oferta firmy LifeAir – szwedzką linią oczyszczacz powietrza działającą na rynku od lat. Przewagą oferowanych oczyszczaczy powietrza jest skuteczność działania poparta w badaniach naukowych (publikowanych w prestiżowym magazynie Nature), innowacyjny design, łatwość w użytkowaniu oraz taki koszt eksploatacji.

Innowacyjny system filtrujący

Sercem oczyszczaczy powietrza LifeAir jest innowacyjny system filtrujący wykorzystujący do eliminacji cząstek wirusów, grzybów czy kurzu jony ujemne. Jest to nowe rozwiązanie, które wyprzedza konkurencję i pozwala na eliminację cząstek o wiele mniejszych niż te stosowane w urządzeniach wyposażonych w tradycyjne filtry HEPA. Na stronie oficjalnego polskiego dystrybutora (oczyszczacze.pl) może zapoznać się bogatą ofertą oczyszczaczy powietrza i wybrać produkt dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *